Contactinformatie

 

 

U kan Piekernie vzw bereiken via:

- info@piekernie.org.
- Piekernie vzw, Revalildatiecentrum 0K7, De Pintelaan 185, 9000 Gent

 

U kan onze bestuurders bereiken via:
Jacky Boelens (voorzitter): jacky@piekernie.org
Rik Blancke (secretaris): rik@piekernie.org
Davy Carrette: davy@piekernie.org
Ben De Bruyne: ben@piekernie.org
Nico De Wilde: nico@piekernie.org
Mario Hanssens: mario@piekernie.org
Leen Lammertijn: leen@piekernie.org
Ilse Verbeke: ilse@piekernie.org

 

 

 

 

Contact

info@piekernie.org

 

Meer informatie op onze contactpagina en op

 

Steun ons! BE73 8508 8653 7760 BIC: NICABEBB